Optimoi lämmitystä ja säästä energiaa!

Täytä kyselymme, niin saat lisätietoa juuri teidän taloyhtiöönne soveltuvasta ratkaisusta!

Metecin viiden kohdan mallilla on saavutettavissa jopa 20 % energiansäästö optimoimalla ylilämpöisten tilojen lämpötilat vastaamaan Motivan suosituksia!

Täytä tiedot, niin saat lisätiedot juuri teidän taloyhtiöönne soveltuvasta ratkaisusta:

Onko kohteessa huoneistokohtaiset vesimittarit?

Ovatko vesimittarit etäluettavat?

Laskutetaanko huoneistokohtainen vesi kulutuksen mukaan?

Ovatko lämpötila- ja kosteusmittarit etäluettavat?

Onko kohteessa huoneistokohtaiset lämpötila- ja kosteusmittarit?

Onko kohteessa tehty lämmityksen tasapainotusta?

6 + 13 =

Optimoi  lämmitystä helpolla 5 kohdan mallilla ja säästä energiaa!

Täyttämällä oheiset tiedot saat lisätietoja siitä, miten energiansäästö olisi toteutettavissa juuri teidän taloyhtiössänne!

Lisätietoja saat myös puhelimitse:
020 703 2970.

Yhteystiedot

Metec Oy

Suutarilantie 61
00750 HELSINKI
020 703 2970
info@metec.fi

Myynti

myynti@metec.fi

Etäluentatunnusten tilaus

vesiplus@metec.fi 

Huolto

huolto@metec.fi

Laskutustiedot

Y-tunnus: 2823998-8
Verkkolaskuosoite: 003728239988
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Toimitusjohtaja

Kimmo Pelkonen
 020 703 2979
kimmo.pelkonen@metec.fi

Myynti

Hannu Halme
020 703 2977
hannu.halme@metec.fi

Esa Piiroinen
020 703 2976
esa.piiroinen@metec.fi

Tukkumyynti

LVI-WaBeK Oy
www.lvi-wabek.fi

Käyttöönotot

Marko Kurtti
020 7032 974
marko.kurtti@metec.fi
 

METEC OY

Suutarilantie 61

00750 HELSINKI

info@metec.fi

020 703 2970

MYYNTI

myynti@metec.fi

020 703 2970

Copyright © 2022 Metec Oy. Kaikki oikeudet pidätetään.