Ota yhteyttä

7 + 13 =

Ota yhteyttä ja sovitaan aika esittelykäynnille!

Saat nopeasti ja mukavasti tuoreimmat tiedot monipuolisista mittausjärjestelmistämme ja niiden suunnittelusta.

Yhteystiedot

Metec Oy

Suutarilantie 61

00750 HELSINKI

020 703 2970

info@metec.fi

Myynti

myynti@metec.fi

Etäluentatunnusten tilaus

vesiplus@metec.fi 

Huolto

huolto@metec.fi

Laskutustiedot

Y-tunnus: 2823998-8
Verkkolaskuosoite: 003728239988
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Toimitusjohtaja

Kimmo Pelkonen

 020 703 2979

kimmo.pelkonen@metec.fi

Myynti

Hannu Halme

020 703 2977

hannu.halme@metec.fi

Esa Piiroinen

020 703 2976

esa.piiroinen@metec.fi

Suunnitteluapu ja tekninen tuki

Tuomo Hautaniemi

020 7032 978

tuomo.hautaniemi@metec.fi
 

Tukkumyynti

LVI-WaBeK Oy

Tukkumyynnin yhteystiedot:

www.lvi-wabek.fi

METEC OY

Suutarilantie 61

00750 HELSINKI

info@metec.fi

020 703 2970

MYYNTI

myynti@metec.fi

020 703 2970

Copyright © 2021 Metec Oy. Kaikki oikeudet pidätetään.