Metec Oy – Vedenmittauksen sekä huoneistoautomaation edelläkävijä

 

Metecin järjestelmän avulla voit mitata mm. vedenkulutusta, lämpötilaa, sisäilman kosteutta ja co2-pitoisuutta sekä lämpö- ja sähköenergiaa.

 

Tarkka ja luotettava mittauskokonaisuus on saatavilla kaiken kokoisiin taloyhtiöihin.

 

Mittausdata on etäluettavissa VesiPlus-luentapalvelusta, ja raportteja voi seurata 24/7 miltä tahansa päätelaitteelta. Huoneistokohtaiset vedenkulutustiedot on myös helppo siirtää laskutukseen isännöintiohjelmistojen rajapintojen avulla.

Ota yhteyttä

4 + 7 =

Jätä yhteystietosi – olemme yhteydessä mitä pikimmin!

Saat meiltä nopeasti tuoreimmat tiedot monipuolisesta mittausjärjestelmästämme ja sen suunnittelusta, sekä mm.  suunnittelukuvat ja työselitysohjeet eri tiedostomuodoissa.

Yhteystiedot

Metec Oy

Suutarilantie 61
00750 HELSINKI
020 703 2970
info@metec.fi

Myynti

myynti@metec.fi

Etäluentatunnusten tilaus

vesiplus@metec.fi 

Huolto

huolto@metec.fi

Laskutustiedot

Y-tunnus: 2823998-8
Verkkolaskuosoite: 003728239988
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Toimitusjohtaja

Kimmo Pelkonen
 020 703 2979
kimmo.pelkonen@metec.fi

Myynti

Hannu Halme
020 703 2977
hannu.halme@metec.fi

Esa Piiroinen
020 703 2976
esa.piiroinen@metec.fi

Tukkumyynti

LVI-WaBeK Oy
www.lvi-wabek.fi

Suunnitteluapu

Tuomo Hautaniemi
020 7032 978
tuomo.hautaniemi@metec.fi
 

Käyttöönotot

Marko Kurtti
020 7032 974
marko.kurtti@metec.fi
 

METEC OY

Suutarilantie 61

00750 HELSINKI

info@metec.fi

020 703 2970

MYYNTI

myynti@metec.fi

020 703 2970

Copyright © 2021 Metec Oy. Kaikki oikeudet pidätetään.