Kiinnostuitko?

Jätä yhteystietosi – olemme yhteydessä mitä pikimmin!

Saat meiltä nopeasti tuoreimmat tiedot monipuolisesta mittausjärjestelmästämme ja sen suunnittelusta, sekä mm.  suunnittelukuvat ja työselitysohjeet eri tiedostomuodoissa.


11 + 8 =

Yhteystiedot

Metec Oy

Suutarilantie 61
00750 HELSINKI
020 703 2970
info@metec.fi

Laskutustiedot

Y-tunnus: 2823998-8
Verkkolaskuosoite: 003728239988
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Toimitusjohtaja

Kimmo Pelkonen
 020 703 2979
kimmo.pelkonen@metec.fi

Palvelupäällikkö

Anne Aallos
020 703 2978
anne.aallos@metec.fi

Liiketoimintajohtaja

Taneli Hyytinen
046 8757 435
taneli.hyytinen@metec.fi

Myynti

Hannu Halme
020 703 2977
hannu.halme@metec.fi

Lauri Pelkonen
lauri.pelkonen@metec.fi

Myynti

myynti@metec.fi

Etäluentatunnusten tilaus

vesiplus@metec.fi 

Huolto

huolto@metec.fi

Tukkumyynti

LVI-WaBeK Oy
www.lvi-wabek.fi

Käyttöönotot

Marko Kurtti
020 7032 974
marko.kurtti@metec.fi
 

Tilaa uutiskirjeemme!

Voidaksemme viestiä juuri sinua kiinnostavista asioista, valitsethan oletko...

8 + 13 =

METEC OY

Suutarilantie 61

00750 HELSINKI

info@metec.fi

020 703 2970

MYYNTI

myynti@metec.fi

020 703 2970

Copyright © 2022 Metec Oy. Kaikki oikeudet pidätetään.